Muğla Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yüzme Havuzu

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi tarafından yaptırılan yüzme havuzu, üniversitemizde öğrenimini tamamlayan ve personellerimiz ister üyelik yaptırıp isterseler de günlük giriş ücreti ödeyerek tesisimizin imkanlarından yararlanabilmektedirler. Havuzumuz yüzme bilmeyenler için profesyonel şekilde yüzme eğitimi de vermektedir. Su sıcaklığı yaz-kış demeden 26 derece tutulmaktadır. Havuz suyunun hijyen tahlili düzenli olarak yapılmakta ve sağlık bakanlığından kullanılabilirlik onayı alınmaktadır. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yüzme Havuzu öğrencilerimizin ve personellerimizin eğlenceli zaman geçirmesi için hizmet vermektedir. Aklınıza takılan sorular hakkında bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yüzme Havuzu İletişim Bilgileri:

Tel:  0252 211 10 00 

Adres: Kötekli Mahallesi Menteşe/MUĞLA

 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yüzme Havuzu

5.230 Kez Görüntülendi

“Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yüzme Havuzu” için 2 cevap

  1. Hülya Şahin dedi ki:

    Muğla Üniversitesi doktora öğrencisiyim. Havuzdan hangi saatlerde yararlanabiliyoruz, ücreti ne kadar öğrenmek istiyorum.

  2. Abdullah Aydinç dedi ki:

    Merhaba, iyi günler. Daha önce yüzme havuzuna ücreti karşılığında girişimiz mümkündü ama geçen sene yapılan değişiklikten sonra giriş yapılamıyormuş öğrenci olmamıza rağmen. Aylık üyelik almak gibi bir durum söz konusu mu veyahut düzenli giriş yapabilmek için gereken şeyler nelerdir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir